JGI Gymnastik
- din gymnastikverden

JGI Gymnastik Opvisningsprogram den 14. juni 2020

11.00 Faneindmarch og fælles opvarmning

11.20 Far/barn 3-5 år - Jeppe, Christian, Ziggy & Tom.

11.35 6-8 år Spring & Leg - Nicoline & Simon.

11.48 Mini Dream Team - Christian, Christopher, Kasper, Nana & Nicolai.

11.55 Forældre/Barn plus Søskende - Carina, Henriette, Andrea, Ida, Nicoline & Sille.

12.05 Mig og Far springer - Johan, Filip, Christopher & Christian.

12.16 Mini-Badutspring 4-7 år - Augusta, Sofie, Alberte, Kristoffer, Nikoline, Dalina & Freja.

12.30 Gymnastikefterskolen Stevns - Gæstehold

13.05 Årets gymnast

13.08 JGI Juniorpiger 11-15 år - Augusta, Christine, Marcus, Nicoline & Simon.

13.25 Cross Dance - Carina.

13.33 Springpiger 8-11 år - Signe, Katinka, Emilie, Caya, Caroline, Alma & Oline.

13.49 Tumbling og Trampolin - Christoffer, Kasper, Christopher & Mads.

13.58 JGI Allstars - Karin & Lea.

14.07 Rytmeboxen - Sofie & Camille.

14.14 Årets instruktør/Årets hjælpeinstruktør

14.21 JGI Piger - Katinka & Ida Marie.

14.30 Springtøserne - Mads Popp, Chritopher, Caya & Sandra.

14.48 Superklatrene - Jeanne, Sofie, Felix, Emma, Nicoline & Alberte.

15.01 Jubilæer

15.11 TGF Senior Mix - Gæstehold.

15.36 Gymnastikprisen og Ildsjæle

15.46 JGI Blend - Christoffer, Christopher, Mads Popp & Rikke.

16.04 Zumba: 4 år – voksne - Karin, Siri, Liv & Naja.

16.20 Tumbling & Trampolin Elite Udtaget - Mads & Christoffer.

16.30 Farvel og faneudmarch

 Kontakt os
Kontaktperson: *
Telefon: *
E-mail: *
Besked  
Anti-Spam Code:

*  Skal udfyldes
Cookies er nødvendige for at få hjemmesiden til at fungere, men de gemmer også information om hvordan du bruger vores hjemmeside, så vi kan forbedre den både for dig og for andre. Cookies på denne hjemmeside bruges primært til trafikmåling og optimering af sidens indhold. Du kan forsætte med at bruge vores side som altid, hvis du accepterer at vi bruger cookies.
JGI Gymnastik - din gymnastikverden | Planetvej 35| 4040 Jyllinge | CVR: 27 46 25 10